DomůRady a TipyZdravá díky intimní hygieně

Zdravá díky intimní hygieně

Tak, jak je pro nás ženy přirozené starat se o svůj zevnějšek, stejně bychom měli uvažovat o svém zdraví. Mnoho žen dokážou potrápit časté výtoky, mykózy, cysty, myomy.

Stěžují i ​​na bolestivou a dlouhou menstruaci nebo jejich život znepříjemňují potíže spojené s menopauzou. Častá je i nespavost, problémy při usínání, co souvisí s následným pocitem vyčerpání. A to jsme se ještě nezmínili o zhoršující se kvalitě sexuálního života.

Žádný z problémů bychom neměli podceňovat a v případě přetrvávajících příznaků je třeba navštívit lékaře a nezapomínejte ani na pravidelné preventivní gynekologické prohlídky.

Naše zdraví ovlivňuje kvalita oblečení, které se dotýká našeho největšího orgánu pokožky. Každý měsíc si na nejcitlivější místo dáváme výrobky, které naše zdraví a náladu ovlivňují mnohem více, než si chceme připustit. Intimní hygiena neznamená jen čistotu, ale zejména přirozeně zdravé prostředí vagíny. Používáním kvalitní intimní hygieny výrazně vliv na celkové zdraví našeho těla. Mimochodem, víte, co obsahují běžně dostupné vložky z drogerie?

Co obsahují běžné menstruační vložky
Nejoblíbenějším výrobkem intimní hygieny jsou vložky. Používá je 70 až 80% žen. Běžné vložky jsou většinou vyráběny z odpadového materiálu a z plastů. Při chemické úpravě vložek se používá sirouhlík, kyselina sírová, chlor nebo hydroxid sodný.

Vedlejší účinky těchto látek jsou opravdu pestré a zahrnují nevolnost, zvracení, bolesti hlavy, hrudníku. Běžné vložky mohou také způsobit zarudnutí pokožky, nepříjemné svědění a podráždění. Navíc jsou hygienické vložky i tampony bělené chlorem, což následně vytváří chemické látky dioxiny. Ty jsou často spojovány s oslabováním imunitního systému jakož i bráněním hormonálního systému.

Bylinkové vložky jsou zdravější
Intimní hygiena Tiandi je založena na přírodní bázi a síle bylin. Díky starověkým receptem Číny, Tibetu i ruského Altaje dodávají tělu to, co opravdu ženskému organismu pomáhá. TianDe vložky si dokáží poradit s bolestivou menstruací, PMS syndromem či upravit menstruační cyklus. Dokonce mohou zmírnit příznaky menopauzy jako jsou návaly horka a pocení v noci. TianDe má v nabídce denní i noční menstruační vložky, denní slipové vložky i speciální vložky-zábaly, které pomáhají při problémech s močovými cestami. Celá řada intimních pomůcek Tiandi zajišťuje hygienu, prevenci ženských onemocnění a celkové zdraví žen. Bylinkové vložky Tiandi díky své účinnosti patří bezesporu mezi nejoblíbenější výrobky této ruské značky.

Odlišnost bylinných vložek Tiandi od běžných vložek?

nevyrábějí se z odpadních látek a nejsou běleny chlórem
mají několikanásobně vyšší savost (při menstruačních vložkách stačí použít poloviční množství běžných vložek)
účinné látky se vstřebávají přes sliznici a tím dochází k okamžité úlevě
přispívají k normalizaci mikroflóry, odstraňují záněty, snižují otoky, svědění a podráždění
harmonizují ženskou energii, zvyšují imunitu, dodávají energii a zklidňují psychiku
Tiandi vložky jsou vyrobeny ze 100% bavlny, s výtažky z mořských řas a s patentovaným koncentrátem promyšlené kombinace účinných bylinek vytvořené podle tradiční čínské medicíny, které pomáhají řešit bolestivou a silnou menstruaci, zkracují dobu krvácení a jsou účinnou podporou klasické léčby zánětů, cyst i neplodnosti.
Při používání vložek Tiandi se tělo harmonizuje, uklidňuje a posiluje. Bylinky působí také jako fytoestrogeny, které pomáhají harmonizovat hormonální rovnováhu v organismu a mají i tyto účinky:

normalizují pH pohlavních orgánů
zlepšují místní krevní oběh
starají se o ženské zdraví
dodávají pocit svěžesti
zlepšují kvalitu intimního života
Aktivní látky vložek Tiandi – Angelika čínská

Bylinkové vložky Tiandi obsahují od 19 až 49 různých bylinek. Téměř ve všech najdete bylinku Angelika čínská.

Angelika čínská nazývaná i Andělika čínská je často označována za „ženský ženšen“. Tato rostlina je známá zejména ve východních zemích. Její účinky jsou obzvláště silné a zejména při dlouhodobém užívání přínosné. Angelika čínská pomáhá s řešením mnoha tzv. ženských problémů jako jsou například:

menstruační problémy – nepravidelná menstruace, menstruační bolesti, reguluje příliš slabou nebo příliš silnou menstruaci
premenstruační syndrom (PMS)
kvasinkové a bakteriální infekce
bílý výtok, vaginální infekce
Další pozitivní účinky Angeliky čínské:

eliminuje nepříjemné příznaky menopauzy jako jsou časté návaly a pocení v noci
zmírňuje bolesti břicha po porodu
posiluje lymfatický systém
zmírňuje únavu a vyčerpání
působí jako přírodní stimulant
upravuje vysoký krevní tlak
zklidňuje
Co o vložkách Tiandi řekli naše zákaznice?

„Díky Tiandi vložkám jsem se zbavila bolestivé menstruace. Jsou pro mě unikát, protože mě dokonce zbavili častých bolestí po porodu, konkrétně po šití, které se projevovaly hlavně při změně počasí …

Další články autora
- Reklama -PR článek

Nejnovější články